Aktuális álláshirdetés

Kis létszámú magyarországi értékesítési csapatunkba keresünk napi 6 órás munkaidőben

irodai munkatársat

Munkakör:

  • Üzletkötők munkájának támogatása (szerszámipar)
  • Rendelések feldolgozása (rendelések rögzítése, szállítások figyelése, számlázás)
  • Vevő specifikus ajánlatok készítése és nyomon követése az értékesítési vezető irányításával
  • Vevői adatbázis és kondíciók kezelés, új vevők rögzítése
  • A magyarországi vállalat közösségi média felületeinek kezelése az anyavállalat hathatós támogatásával
  • Szokásos egyéb napi irodai teendők elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végezettség és munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Tapasztalat a közösségi médiák kezelésében
  • Jó számítógépes ismeretek az MS Office és esetleg az SAP R/3 területén
  • Eredményorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélközpontú munkamódszer, csapatszellem és nagy elkötelezettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • megbecsült munkaerő
  • nyugodt, családias munkakőr
  • budapesti, XXII. kerületi munkavégzés

Felkeltettük érdeklődését?

 Kérjük fényképes, részletes önéletrajzát küldje meg a jelentkezes@klingspor.hu mail címre!

Klingspor Magyarország Kft.

1222 Budapest, Nagytétényi út 112.