Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Klingspor
Techniki Szlifowania
Klingspor Service Sprzedaż Szkolenia Dojazd do firmy
Start / pl > Firma > Kariera > Oferty pracy

Oferty pracy

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska – główne zadania:

  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz procedur
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów zarządzania bezpieczeństwem w firmie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego
  • Udział w procesie opracowania i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego.
  • Prowadzenie dokumentacji BHP
  • Organizowanie badań środowiska pracy, sporządzanie dokumentacji w tym zakresie.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • Uczestnictwo w pracach Komisji BHP
  • Przygotowywanie wymaganych raportów i statystyk dotyczących BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (akceptowalne studia podyplomowe z zakresu BHP).
  • Minimum 3 lata doświadczenia w służbach BHP w przemyśle.
  • Biegła znajomość prawa i aktualnych przepisów BHP.
  • Obsługa programów pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie.

Młodszy Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

  • Doradztwo techniczne dla klientów spółki
  • Prowadzenie szkoleń technicznych
  • Wsparcie techniczne dla pracowników terenowych oraz innych działów spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (również ostatni rok studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu użytkowania narzędzi ściernych.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych: krajowych i zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży materiałów ściernych w Polsce.
  • Międzynarodowe środowisko pracy – kontakty ze współpracownikami i klientami ze wszystkich stron świata
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Regularne szkolenia rozwojowe prowadzone w doskonale wyposażonym Centrum Szkoleniowym
  • Pozapłacowe,  motywacyjne formy wynagrodzenia
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych

Handlowiec w Dziale Sprzedaży Zagranicznej

Opis stanowiska – główne wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne -  Handel Zagraniczny
  • Znajomość rynków zagranicznych i doświadczenie w handlu zagranicznym w szczególności dotyczące branży narzędziowej
  • Kreatywność, samodzielność, skuteczność w działaniu, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Orientacja na wyniki
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języków:  rosyjskiego i angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( mile widziana  umiejętność obsługi  SAP )

Klingspor

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres kadry@klingspor.pl

Klingspor