Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Klingspor
Techniki Szlifowania
Klingspor Service Sprzedaż Szkolenia Dojazd do firmy
Start / pl > Firma > Zawsze dla Państwa - wszędzie

Zawsze dla Państwa - wszędzie

Terenowi Doradcy Techniczno-Handlowi

Grzegorz Gogler
(Warszawa)
Tel.: 605 762 936
grzegorz.gogler@klingspor.pl

Wojciech Jastrzębski
(Wrocław)
Tel.: 693 410 394
wojciech.jastrzebski@klingspor.pl

Sławomir Kozieł
(Lublin)
Tel.: 693 410 391
slawomir.koziel@klingspor.pl

Krzysztof Król
(Zielona Góra)
Tel.: 609 704 244
krzysztof.krol@klingspor.pl

Łukasz Kruszewski
(Łódź)
Tel.: 609 704 978
lukasz.kruszewski@klingspor.pl

Józef Kwaśnikowski
(Koszalin)
Tel.: 693 410 395
jozef.kwasnikowski@klingspor.pl

Paweł Pawlak
(Olsztyn)
Tel.: 693 410 388
pawel.pawlak@klingspor.pl

Marcin Peczka
(Bydgoszcz)
Tel.: 693 410 396
marcin.peczka@klingspor.pl

Marek Radkowski
(Bielsko-Biała)
Tel.: 693 410 393
marek.radkowski@klingspor.pl

Ireneusz Wach
(Katowice)
Tel.: 693 410 390
ireneusz.wach@klingspor.pl

Rafał Wawrzonek
(Rzeszów)
Tel.: 693 410 392
rafal.wawrzonek@klingspor.pl

Stanisław Wesołek
(Poznań)
Tel.: 693 410 397
stanislaw.wesolek@klingspor.pl

 

Dział sprzedaży krajowej

Roman Palowski
Kierownik zespołu Polska Zachód
Tel.: +48 33 82 82 114
roman.palowski@klingspor.pl

Danuta Giertler
Tel.: +48 33 82 82 108
danuta.giertler@klingspor.pl

Teresa Karas
Tel.: +48 33 82 82 107
teresa.karas@klingspor.pl

Jolanta Lewicka
Tel.: +48 33 82 82 104
jolanta.lewicka@klingspor.pl

 

Adam Hunia
Kierownik zespołu Polska Wschód
Tel.: +48 33 82 82 109
adam.hunia@klingspor.pl

Jolanta Palowska
Tel.: +48 33 82 82 106
jolanta.palowska@klingspor.pl

Kinga Głąbek
Tel.: +48 33 82 82 105
kinga.glabek@klingspor.pl