Sari la conţinut | Sari la navigare

Unelte personale

Klingspor
Tehnologie abraziva
Klingspor Service Contact Training

Echipa Klingspor România

Management

Cristian Dinu
Cristian Dinu
Director General
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro

 

Marian Grigore
Marian Grigore
Director Comercial
+40 752 227 307
marian.grigore@klingspor.ro

 

Bogdan Chiriac
Bogdan Chiriac
Director Național Vănzări
+40 742 455 464
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro

 

Petrisor Rogozan
Petrișor Rogozan
Manager Business Development & Technical Support
+40 752 227 306
petrisor.rogozan@klingspor.ro

 

Catalin George Vasile
Cătălin George Vasile
Manager Achiziții
+40 752 227 304
catalingeorge.vasile@klingspor.ro

 

 

Reprezentanți zonali vânzări

Claudiu Adrian Andrei
Claudiu Adrian Andrei 
Reprezentant vânzări București, Dâmbovița, Ilfov, Prahova, Călărași, Giurgiu, Teleorman, Argeș
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro

 

Ionut Barbacariu
Ionuț Barbacariu
Reprezentant vânzări Republica Moldova, Botoșani, Suceava, Iași, Neamț, Bacău, Vaslui
+40 752 227 303
ionut.barbacariu@klingspor.ro

 

Horatiu Persa
Horațiu Perșa
Reprezentant vânzări Satu-Mare, Maramureș, Bihor, Sălaj, Bistrița-Năsăud, Cluj, Mureș, Alba
+40 752 227 310
horatiu.persa@klingspor.ro

 

Corneliu Socotinschi
Corneliu Socotinschi
Reprezentant vânzări Arad, Timiș, Hunedoara, Caraș-Severin, Gorj, Vâlcea, Mehedinți, Dolj, Olt
+40 752 227 309
corneliu.socotinschi@klingspor.ro

 

Ufuc Ismail


Ufuc Ismail
Reprezentant vânzări Vrancea, Buzău, Galați, Ialomița, Tulcea, Brăila, Constanța
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro

 

 

Reprezentanți comerciali

Aurelia Georgescu
Aurelia Georgescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro

 

Ana Maria Boata
   Ana Maria Boată
   Reprezentant comercial
   +40 755 121 120
   anamaria.boata@klingspor.ro

 

Mircea Dumitrescu
   Mircea Dumitrescu
   Reprezentant comercial
   +40 725 006 634
   mircea.dumitrescu@klingspor.ro

 

Bogdan Leoca  
   Bogdan Leoca
   Reprezentant comercial
   +40 752 227 301
   bogdan.leoca@klingspor.ro

 



Klingspor România SRL

B-dul Biruinței nr. 301 – DN 3 ; KM 14,4
Pantelimon, Ilfov 077145 București
România

Tel: +40 21 205 54 90; +40 21 205 54 91; +40 21 209 49 00
Fax: +40 21 256 15 97; +40 21 256 16 47
Mobil: +40 742 455 464
office@klingspor.ro

 
 
 
Navigation Extended
Navigation Extended