Echipa Klingspor Romania

Management

Cristian Dinu
Cristian Dinu
Director general
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro

 

Marian Grigore
Marian Grigore
Director comercial
+40 752 227 307
marian.grigore@klingspor.ro

 

Bogdan Chiriac
Bogdan Chiriac
Director national vanzari
+40 752 227 305
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro

 

Petrisor Rogozan
Petrisor Rogozan
Manager Business Development & Technical Support
+40 752 227 306
petrisor.rogozan@klingspor.ro

 

Reprezentanti zonali vanzari

Andrei Adrian Claudiu
Andrei Adrian Claudiu
Reprezentant vanzari Bucuresti, Dambovita, Ilfov, Prahova, Calarasi, Giurgiu, Teleorman, Arges
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro

 

Barbacariu Ionut
Barbacariu Ionut
Reprezentant vanzari Republica Moldova, Botosani, Suceava, Iasi, Neamt, Bacau, Vaslui
+40 752 227 303
ionut.barbacariu@klingspor.ro

 

Persa Horatiu
Persa Horatiu
Reprezentant vanzari Satu-Mare, Maramures, Bihor, Salaj, Bistrita-Nasaud, Cluj, Mures, Alba
+40 752 227 310
horatiu.persa@klingspor.ro

 

 

Socotinschi Corneliu
Socotinschi Corneliu
Reprezentant vanzari Arad, Timis, Hunedoara, Caras-Severin, Gorj, Valcea, Mehedinti, Dolj, Olt
+40 752 227 309
corneliu.socotinschi@klingspor.ro

 

Ismail Ufuc
Ismail Ufuc
Reprezentant vanzari Vrancea, Buzau, Galati, Ialomita, Tulcea, Braila, Constanta
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro

 

Reprezentanti comerciali

Georgescu Aurelia
Georgescu Aurelia
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro

 

 

Andrei Daniel Stefan
Andrei Daniel Stefan
Reprezentant comercial
+40 752 227 314
stefandaniel.andrei@klingspor.ro


Vasile Catalin George
Reprezentant comercial
+40 752 227 304
catalingeorge.vasile@klingspor.ro

 

Mihai Mariana
Mihai Mariana
Reprezentant comercial
+40 752 227 301
mariana.mihai@klingspor.ro

 


Klingspor Romania SRL

B-dul Biruintei nr. 301 – DN 3 ; KM 14,4
Pantelimon, Ilfov 077145 Bucuresti
Romania

Tel: +40 21 205 54 90; +40 21 205 54 91; +40 21 209 49 00
Fax: +40 21 256 15 97; +40 21 256 16 47
Mobil: +40 742 455 464
office@klingspor.ro