Sari la conţinut | Sari la navigare

Unelte personale

Klingspor
Tehnologie abraziva
Klingspor Service Contact Training

Echipa Klingspor România

Management

Cristian Dinu

Cristian Dinu
Director General
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro


Bogdan Chiriac

Bogdan Chiriac
Director Național Vănzări
+40 752 227 305
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro


Petrisor Rogozan

Petrișor Rogozan
Manager Business Development & Technical Support
+40 752 227 306
petrisor.rogozan@klingspor.ro



Simona Florescu
Supply Chain Manager
+40 752 227 304
simona.florescu@klingspor.ro

 

Reprezentanți zonali vânzări

Claudiu Adrian Andrei
Claudiu Adrian Andrei 
Reprezentant vânzări București, Dâmbovița, Ilfov, Prahova, Călărași, Giurgiu, Teleorman, Argeș
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro


Ufuc Ismail

Ufuc Ismail
Reprezentant vânzări Vrancea, Buzău, Galați, Ialomița, Tulcea, Brăila, Constanța
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro



Ciprian Cochior
Reprezentant vânzări Vaslui, Bacău, Neamț, Suceava, Iași, Botoșani, Republica Moldova
+40 752 227 303
ciprian.cochior@klingspor.ro
 

Reprezentanți comerciali

Aurelia Georgescu

Aurelia Georgescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro


Ana Maria Boata

Ana Maria Boată
Reprezentant comercial
+40 755 121 120
anamaria.boata@klingspor.ro


Mircea Dumitrescu

Mircea Dumitrescu
Reprezentant comercial
+40 725 006 634
mircea.dumitrescu@klingspor.ro

 



Klingspor România S.R.L.

J23/1370/2013
RO 14915925

B-dul Biruinței nr. 301 – DN 3 ; KM 14,4
Pantelimon, Ilfov 077145, România

Tel: +40 21 205 54 90; +40 21 205 54 91; +40 21 209 49 00
Fax: +40 21 256 15 97; +40 21 256 16 47
Mobil: +40 742 455 464
office@klingspor.ro

 
 
 
 
 
Navigation Extended
Navigation Extended